Літня програма GLOBAL LEADERSHIP в Торонто

 • Розташування: Торонто
 • Мова: англійська
 • Вік: 13-17
 • Тривалість: 2-3 тижні
 • Проживання: резиденція
 • Харчування: повний пансіон
 • Вартість: від 4350 канадських доларів
Опис
Локація
Програми
Проживання
Досуг
Вартість

З 1979 року Canadian International Student Services Inc (CISS) пропонує студентам різноманітні програми в літньому таборі, навчання в середній школі і курси англійської та французької мов для дітей, підлітків і дорослих цілий рік.

CISS прагне відповідати і, навіть, перевершити очікування своїх студентів від малого до великого. CISS співпрацює з різними школами та університетами, продовжуючи розширювати свою партнерську мережу. Співробітники CISS проходять ретельний відбір і потім спеціалізоване навчання для викладння освітніх програм. Персонал забезпечує жваве навчання в теплій і турботливій атмосфері.

 

CISS прагне розвинути в студентах тягу до отримання знань, цікаве і безпечне середовище навчання для студентів всіх національностей. Школа пропонує студентські програми найвищої якості і пишається тим, що кожна з них наповнена канадською культурою і всебічним досвідом.

Різноманітність доступних програм гарантує, що кожен учень буде включений в програму, яка найкращим чином відображає індивідуальні потреби і інтереси студента. Сформоване середовище в CISS надає можливість міжкультурної комунікації своїм студентам. Учасники стають більш обізнаними, більш емпатичними до інших і більш впевненими в своїх досягненнях і здібностях. Кожен учасник повертається додому зі спогадами, які залишаються на все життя.

 

 

 

Літня програма GLOBAL LEADERSHIP, St. Michael's


 

Дата початку: 12 липня або 2 серпня 2020


 

Програма "Глобальне лідерство" проходить в кампусі St. Michael's при університеті Торонто, поруч з музеями, художніми галереями і магазинами світового класу. Загальні кімнати для проживання з повноцінним наглядом співробітниками CISS роблять цю програму ідеальною для студентів, які шукають безпечне міське середовище навчання. CISS St. Michael's пропонує 20 годин загальних уроків англійської на тиждень. Програма включає цікавий пакет екскурсій, призначений для демонстрації кращих пам'яток Торонто.

Цей курс призначений для того, щоб надати молоді у віці 13-17 років необхідні основи для того, щоб придбати і використовувати лідерські якості в постійно мінливому світі. Уроки в класі викладаються досвідченим персоналом з акцентом на надання студентам необхідних навичок спілкування, лідерства та прийняття рішень. Ці компетенції ще більше посилюються за рахунок спеціалізованих семінарів, кожен з яких має свою тематичну спрямованість. Курс закінчується тим, що студенти виступають з презентаціями перед публікою про плани дій по проектам, які вони будуть реалізовувати після повернення додому.


 

 

Незважаючи на те, що кампус St Michael's розташований в самому центрі міста, він надзвичайно безпечний. У тому ж кампусі розташовані великі класні кімнати, кімнати відпочинку з кондиціонерами і сучасні столові. Wi-Fi доступний на всій території кампуса.

Всі студенти проживають в двомісних номерах в резиденції університету. Студенти розділені за національностями (в одній кімнаті дві різні національності) і згідно статі. В кожному номері є 2 окремі ліжка, столи, стільці, комоди і/або шафи. Постільна білизна надається разом з банним рушником. Студенти повинні привезти тільки свої туалетні приналежності. У резиденції є пральні машини (надається пральний порошок). Спільна ванна кімната і душ знаходяться на кожному поверсі. Безпека є пріоритетом на кампусі, тому співробітники теж живуть в резиденції, забезпечуючи повний контроль.

Під час програми надається триразове харчування з понеділка по суботу. Бранч і вечерю подають по неділях, щоб студенти могли якомога більше виспатися. Всі страви подаються в сучасній їдальні, де є широкий вибір їжі. Обід і вечеря доповнюються повним салат-баром, десертами і необмеженими напоями. Всі студенти обідають разом в університетській їдальні. Вся їжа готується на місці професійним персоналом і норми відповідають суворим стандартам харчування.


 

Щотижня студентам проводять 1 екскурсію на цілий день і 3 екскурсії на півдня. Екскурсії на цілий день проводяться кожен четвер, а екскурсії на півдня можуть проводитись вдень чи ввечері. Транспорт, харчування та вхідні витрати включені у вартість.

 
Зразковий розклад *:

 

* Розклад може бути змінено в процесі бронювання місць, зміни погоди і дати прибуття групи. 

Вартість програми: від 4350 канадських доларів (за 2 тижні)

 

Що включено:

 • Розміщення в резиденції - загальні двомісні номери
 • Триразове харчування (пізній сніданок і вечеря по неділях)
 • Підтримка персоналу 24/7
 • Навчальний матеріал
 • 20 годин на тиждень загальної англійської або 20 годин в тиждень програми "Глобальне лідерство"
 • Щоденні вечірні заходи
 • 1 екскурсія на цілий день в тиждень
 • 3 екскурсії на півдня в тиждень
 • Зміна постільної білизни раз на тиждень
 • Фірмова футболка і пляшка з водою після прибуття
 • Сертифікат після закінчення курсу
 • Трансфер з / в аеропорт
 • Мед. страхування

 

Отримати консультацію