Cavendish School of English

 • Розташування: м. Валетта
 • Вік: 10+
 • Мова : англійська
 • Тип проживання: резиденція, приймаюча сім'я
 • Харчування: повний пансіон, напівпансіон, вегетаріанське / безглютенове / безлактозне харчування
 • Тривалість: від 1 тиждня
 • Вартість за тиждень: від €100
Опис
Локація
Програми
Проживання
Досуг
Вартість

Школа Cavendish School of English Malta розташована в самому серці Валетти. Чи знаєте ви, що англійська є однією з двох офіційних мов на Мальті? Це відноситься до часу, коли острівна держава в Середземному морі була частиною Британської Імперії. Школа знаходиться в історичній будівлі, але була повністю відремонтована і оснащена сучасним обладнанням. Наприклад, є кондиціонери і WiFi на всій території, кімнати відпочинку та кафетерій.

 

 

Мовна школа пропонує курси для дорослих, а також дітей і підлітків. Пропозиція школи велика: є загальні курси англійської, інтенсивні курси, ділова англійська і курси підготовки до іспитів. За запитом можливі також приватні уроки. Невеликі класи не більше дванадцяти студентів забезпечують оптимальну навчальну атмосферу. Викладачі Школи Кавендіш досвідчені, мотивовані і працюють зі студентами з урахуванням індивідуальних потреб.

Завдяки насиченій програмі з вивчення англійської ви дізнаєтеся все, щоб мати можливість виразити себе англійською мовою в інтернаціональному середовищі.

 

 

 

Школа пропонує такі програми:
 • Загальна англійська Інтенсивна / супер інтенсивна англійська
 • Ділова англійська
 • Підготовка до іспиту FCE
 • Підготовка до іспиту CAE Курс підготовки до іспиту IELTS
 • Інтенсивне індивідуальне навчання
 • Сімейний пакет (батьки і діти)
 • Стандарт / Преміум табір для підлітків

 

 

 

 

Cavendish School of English Malta пропонує дві опції розміщення

 • проживання в приймаючій сім’ї 
 • проживання в резиденції


Ви абсолютно нічого не знаєте про людей Мальти та їхню культуру? Тоді вам слід розглянути можливість проживання в приймаючій сім'ї. Це кращий спосіб дізнатися більше про спосіб життя мальтійців і приміряти його на себе. Крім цього, ви зможете додатково поліпшити свої знання англійської мови, спілкуючись з приймаючою сім'єю. Всі сім'ї ретельно відбираються і регулярно перевіряються школою і поліцією Мальти. Це дозволить вам відчувати себе як вдома під час вашого перебування на Мальті.

Проживання в резиденції підійде тим, хто хоче жити в хвилині ходьби від школи і спілкуватися зі своїми друзями. У вашому розпорядженні буде місце в 2-4-місній кімнаті, ванна кімната, вітальня зі зручними диванами для вечірніх чаювань, кухня.

Завдяки своєму культурному багатству Валетта включена в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Численні пам'ятки роблять місто надзвичайно популярним серед туристів. Наприклад, Палац Великих Магістрів вважається найкрасивішою будівлею на Мальті.

Два порти Гранд Харбор і Марсамксетт Харбор є найбільшими природними гаванями в усьому Середземномор'ї. І якщо в якийсь момент вам вистачить численної кількості історичних пам'яток, ви можете відпочити на пляжі, прогулятися по старовинних вуличках, купити сувеніри в чарівних маленьких бутиках або насолодитися морозивом в одному з численних вуличних кафе.

Як щодо занурення?

Підводний світ завжди варто побачити. Мальта вважається одним з кращих місць для дайвінгу в Європі.

Всі дитячі та підліткові програми включають в себе від 9 екскурсій за 2 тижні по всьому острову і активну культурно-розважальну програму: відвідування гаваней, пінні вечірки в школі, конкурси та інтерактивні вечора.


 

НАЗВА КУРСУ

ВАРТІСТЬ ЗА ТИЖДЕНЬ

Загальна англійська

від 100 EUR

Інтенсивна/супер інтенсивный англійська

від 135/170 EUR

Ділова англійська

від 200 EUR

Підготовка до іспитів

від 190 EUR

Інтенсивне індивідуальне навчання

від 260 EUR

Сімейний пакет (батьки та діти)

від 360 EUR

Стандарт/Преміум табір для підлітків

від 525/645 EUR (з проживанням і харчуванням)


Вартість проживання при Cavendish School of English MaltaТип проживання з харчуванням 

Вартість за тиждень

Приймаюча сім’я

від 138 EUR

Резиденція

від 410 EUR

 

Отримати консультацію