Bellerbys College (Беллербіс Коледж)

Приватна школа змішаного типу

 • Розташування: Брайтон, Лондон, Кембридж
 • Рік заснування: 1959
 • Тип: приватна школа змішаного типу
 • Кількість студентів: близько 2000
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень, січень
 • Вартість за перший курс: від £19,620
Про Bellerbys College
Локація
Проживання та досуг
Програми
Переваги
Вартість
Bellerbys College

Bellerbys College - це навчальний заклад, що складається з трьох приватних міжнародних шкіл-пансіонів зі спільним навчанням, що базуються в Сполученому Королівстві.

Коледж Bellerbys розпочав свій шлях від коледжу Девіса, заснованого в Лондоні в 1927 році. Спочатку коледж Девіса був створений для підготовки студентів до вступу в Оксфорд і Кембридж, збройних сил і цивільної служби. Інша філія коледжу Девіс була заснована в 1959 році при коледжі Девіса в Хоуві. Коледж був навчальнім закладом, що забезпечував повторне навчання за рівнями A -Level в основному для британських студентів. Пізніше коледж був перейменований в Bellerbys College.

Школа оснащена сучасним обладнанням і надає відмінні матеріально-технічні засоби. Всі класи пропонують інтерактивні дошки і доступ в Інтернет. Шкільне кафе відкрито 7 днів на тиждень і пропонує сніданок, обід і вечерю у вигляді гарячих страв. Крім того, в розпорядженні студентів: зручна зона відпочинку з телевізором, DVD-плеєром і Wi-Fi, а також добре обладнана бібліотека та інтернет-кафе. Bellerbys College акредитований Британською радою з акредитації (BAC) і включений до Британського Реєстру Незалежних Шкіл.

У 2006 році Bellerbys College в Кембриджі виграв 5 нагород, за 2008 і 2009 рр. коледжі в сукупності зібрали отримали 12 нагород.

При кожному з коледжів Bellerbys є сучасна комфортабельна резиденція, розташована в шкільному містечку. В резиденціях надається проживання в одномісних або двомісних кімнатах із загальними або індивідуальними ванними кімнатами. Також для всіх студентів є харчування на базі напівпансіону (сніданок і вечеря). Будівля охороняється цілодобово. У кожній кімнаті є постільна білизна та рушники, письмовий стіл, шафа для одягу, прасувальна дошка, праска.

У кожній резиденції обов'язково є пральня, оснащена сучасними пральними машинами. Також кожному студенту доступний варіант проживання в приймаючій англійській сім'ї. Всі сім'ї проходять ретельну перевірку і знаходяться під регулярним моніторингом на відповідність умов і вимог коледжу. Школа намагається заохочувати всіх учнів до участі у позакласних заходах, таких як спортивні заходи, дискусійні клуби, поїздки в театр або виставки.

Коледж BellerbysКоледж Bellerbys

Програма GCSE Pathway (14+) - студенти можуть обрати такі напрямки програми

Business and Economics Pathway

Предмети: Бізнес, Хімія, Економіка, Англійська мова, IT, Математика, Фізика.

Creative Arts Pathway

Предмети: Мистецтво, Біологія, Бізнес, Хімія, Англійська мова, IT, Математика.

Humanities Pathway

Предмети: Хімія, Економіка, Англійська мова, Історія, Математика, Сучасна іноземна мова, Фізика

Science and Engineering Pathway

Предмети: Біологія, Бізнес, Хімія, Англійська мова, Географія, Математика, Фізика.

Young Oxbridge Pathway

Предмети: Біологія, Хімія, Англійська мова, Історія, Фізика, Математика, Сучасна іноземна мова або Географія.

Кожна програма дозволяє студентам вибирати відповідні предмети з програми GCSE, які вони будуть здавати на майбутніх іспитах. Ви можете вибрати дисципліни зі сфер: мистецтва, біології, бізнесу, хімії, драми, економіки, англійської мови, географії, глобалізації, історії, інформаційних і комунікаційних технологій, математики, сучасних мов, фотографії, фізики, природознавства. GCSE (14+) - дворічна програма, в якій англійська і математика є обов'язковими предметами.

Крім того, у студентів є вибір з 4 предметів: мистецтво, біологія, бізнес, хімія, інформатика, економіка, історія, медіа, сучасні мови, фізика, психологія. Pre-GCSE (15+) - це програма для студентів, які хотіли б взяти участь в однорічному курсі GCSE, але не освоїли англійську на достатньому рівні. A-level Foundation - це річна програма, призначена для випускників, які мають диплом середньої школи. Мінімальний рівень англійської для цієї програми - 4,5 (за шкалою IELTS).

Також Bellerbys College пропонує пройти річну програму Pre-Foundation тим, чий рівень володіння англійською знаходиться на мінімальному рівні - 3,5 (за шкалою IELTS).

Bellerbys College має більш ніж 50-річний досвід роботи з іноземними студентами, готуючи їх до вступу в університет в Великобританії.

Пропонуючи ряд курсів, які підходять для студентів у віці від 14 років і старше, ви, будучи студентом Bellerbys, будете мати доступ до найширшого кола університетів, отримувати підтримку від досвідчених викладачів школи для досягнення ваших університетських амбіцій і розвитку впевненості і навичок, необхідних для досягнення успіху в університетському середовищі.

Студенти Bellerbys досягають незмінно високих результатів іспитів і вчаться в гостинній, багатокультурному середовищі.

Зареєструйтеся на безкоштовну консультацію за посиланням та розпочніть свій шлях разом з нами!

Вартість навчання на різних програмах:

 • GCSE – від £6,540 за триместр.
 • A-level – від £9020 за триместр.
 • Foundation – від £7,213 за триместр.

Вартість проживання:

 • в резиденції - від £3,465
 • в приймаючій сім’ї - від £1,812
Отримати консультацію