Bethany School

приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Гоудхерст
  • Рік заснування: 1866
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 332
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £32 610
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Bethany School - це приватна школа змішаного типу навчання, яка знаходиться у сільській місцевості на 60 акрах в графстві Кент. Школа забезпечує сприятливе середовище для навчання  учням віком від 11 до 18 років.

У Bethany School прагнуть дати молодим людям освіту для життя у динамічному світі, яка базується на твердих основах християнських цінностей.

Щоб створити сприятливе середовище для навчання, розміри класу, як правило, менше 18 учнів. Це дозволяє викладачам орієнтуватися та розвивати здібності кожного учня, пропонуючи підтримку та менторство, коли вони працюють разом над насиченою та збалансованою навчальною програмою.

 

Школа Бетані розташована неподалік невеликого мальовничого містечка Гоудхерст. Це лише за годину їзди від аеропорту Лондона Гетвік та центрального Лондона і за 1 годину 15 хвилин від Лондонського Хітроу чи Станстеда. Найближча залізнична станція - Марден, звідки є поїзди до Чарінг-Крос в Центральному Лондоні або до Ашфорду.

Учні Bethany School мають доступ до новітнього оснащення набагато довше і насолоджуються широким спектром заходів та свободи навколо наших прекрасних майданчиків. Широка та різноманітна програма заходів у вихідні дійсно відрізняє Bethany School від інших шкіл.

В школі є п'ять пансіонатів, які розподілені за віком учнів або учениць, які проживають в кілька місних кімнатах, мають доступ до загальних кімнат, кімнат відпочинку, кухонь, бібліотеки, спортивних приміщень за потребою тощо.

Для учнів, які хочуть спробувати щось нове, є  можливість спробувати такі види спорту, як сквош, гімнастика, баскетбол, плавання, скелелазіння, та єдиноборства, а також мати доступ до місцевих спортивних приміщень за потребою.

  

 

 

Творчість - важлива частина Bethany School. Творча діяльність розвиває важливі навички для життя і є запорукою успіху в багатьох сферах зайнятості.

Щороку значна кількість випускників переходять до кар'єри в мистецьких сферах, музичній галузі або в драматургії. У Bethany School є велика кількість можливостей для всіх учнів розвивати свої творчі таланти.

  • GCSEs (2 роки),
  • A levels
Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £32 610 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію