Bishopstrow College

Приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Уормінстер
  • Рік заснування: 2006
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 7-17
  • Кількість студентів: 80
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £33 300
Про Bishopstrow College
Локація
Програми
Проживання
Вільний час
Вартість
школа Бішопстроу Коледж

Заснована у 2006 році, Bishopstrow College - це загальноосвітня, цілорічна міжнародна школа-пансіон для учнів віком 7-17 років. Учні Bishopstrow College вільні обирати, де вони продовжуватимуть навчання. Кожного вересня школа приймає до 80 хлопчиків і дівчат з усього світу та широкого спектру культурного походження. З моменту, коли вони приїжджають до Бішопстроу, студенти занурюються та інтегруються у життя та культуру Британії.

Bishopstrow акредитована British Council з викладання англійської мови у Великобританії та є рейтинговою міжнародною школою-пансіоном.

Школа також є членом English UK, Council of British International Schools (COBIS) British Association of Independent Schools with International Students (BAISIS).

Школа має винятковий академічний досвід, коли студенти набирають 100% успіху в оцінці англійської мови та на іспитах IGCSE (55% A * - A оцінок, найвищий бал).

Bishopstrow College розташована на території 8 акрів у місті Bishopstrow, на краю історичного містечка Вармінстер у Вілтширі, недалеко від привабливих міст Солсбері та Бат.

Поїзди курсують безпосередньо до Лондона, а коледж розташований за 1,5 години їзди від Хітроу та Гетвіка та за 1 годину від аеропорту Брістоль.

 

iGCSEs (1 рік)
Навчання у Bishopstrow College

Учні середньої школи живуть у будинку Барроу, в самому центрі кампусу коледжу. Студенти старших класів живуть в окремому будинку, пансіонат для старших хлопчиків знаходиться недалеко від школи.

Пансіонат для старших хлопчиків, Aldhelms, відкрився в березні 2012 року. Велика вікторіанська вілла, відремонтована за високим рівнем стандарту, включає зручні навчальні спальні, в основному двомісні.

Маючи власну кухню, сад та зону для барбекю, пральню та тренажерний зал, Aldhelms пропонує студентам багато можливостей відпочити ввечері, завести нових друзів та постійно практикувати свою англійську мову.

 

Школа Бішопстроу

Школа Бішопстроу пропонує широкий спектр традиційних британських видів спорту таких як: крикет, регбі, футбол, баскетбол, теніс, бокс, нетбол, баскетбол, легка атлетика, лакросс, хокей тощо.

Заняття з англійської та академічної мови доповнюються програмою творчих мистецтв, включаючи щотижневі мистецькі та драматичні клуби.

За запитом є можливості для індивідуальних уроків музики та навчання мистецтву.

Діяльність заохочує учнів говорити та слухати та допомагає формувати впевненість та розвивати самовираження.

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £33 300 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію