Giggleswick School

приватна школа змішаного типу навчання

 • Розташування: Сетл
 • Рік заснування: 1512
 • Тип: приватна школа змішаного типу
 • Вік: 9-18
 • Кількість студентів: 434
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень
 • Вартість за перший курс: від £30 300
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Школа Giggleswick - одна з провідних шкіл-пансіонів у Великобританії. Заснована в 1512 році, школа має довгу і успішну історію. Разом із 500-річною спадщиною школа пропонує деякі вражаючі сучасні засоби, включаючи власну каплицю, театр на 250 місць, художню студію Glover, басейн, поле для гольфу та гірську велосипедну доріжку. За останні роки було витрачено понад 15 мільйонів фунтів на нові та модернізовані об'єкти, включаючи нові пансіони в університетському стилі, що введені в експлуатацію з вересня 2018 року.

Академічні стандарти школи Giggleswick високі, оскільки понад 80% студентів випускних отримують пропозиції зарахування в університети Russell Group. Навчальна програма високої якості пропонує широкий спектр предметів. Математика та наукові предмети особливо сильні разом із перформансними мистецтвами (музика та драма), творчими мистецтвами (арт та дизайн), спортом та заняттями на свіжому повітрі.

Міжнародні студенти складають 20% студентського корпусу і походять з 14 країн. Вони повністю інтегруються в шкільне життя через проживання в пансіонах.

Giggleswick School розташована в прекрасному національному парку Йоркшир-Дейлс, трохи більше години їзди  від аеропортів Манчестер та Лідс. 

У Giggleswick життя в пансіоні - це збагачуючий і корисний досвід, який надає учням додатковий час та простір для вивчення широкого спектру заходів, наявних у школі, та для розвитку особистості. Пансіон допомагає розвивати уважних, відповідальних та незалежних молодих людей, живучи разом у сприятливому, веселому та сімейному середовищі.

На території школи є декілька пансіонів, заслення в які відбувається за однаковим віком та статтю. 

Нещодавно відбувся капітальний ремонт будинків, щоб створити для вихованців найновіший сучасний, архітектурно розроблене приміщення з житлового будинку. Проект має на меті принести нову провідну модель сімейного пансіону в Giggleswick з кухнею, соціальними та навчальними зонами та новим одномісними та двомісними кімнатами.

 

Різнобічна діяльність сприяє інтелектуальному, фізичному та духовному розвитку студентів, які можуть вибрати будь-що: від комплектування автомобілів, дебатів, астрономії, відео та засобів масової інформації до альпінізму та MUN (Model United Nations). Музика, драма та спорт значною мірою сприяють спільній навчальній програмі, надаючи студентам багато можливостей для виступу, в тому числі як актори  Шекспірівської школи,або музиканти,  що виступають на щорічному рок-концерті,  або представляти свою школу в спортивній команді на міжнародних змаганнях.

Також пропонуються спортивні клуби, щоб надати учням будь-якого віку доступ до нових видів спорту. Нинішні клуби включають в себе танці, баскетбол, плавання, рятування, настільний теніс, змішаний хокей, бадмінтон, сквош та тхеквондо.

 • GCSEs (1 рік)
 • GCSEs (2 роки)
 • Pre-A level
 • A levels
 • BTECs
Плата за навчання і проживання 2020/2021 (1 навчальний рік) становить від £30 300 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію