Loretto School

Приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Маселборо (Шотландія)
  • Рік заснування: 1827
  • Тип: приватна школа змішанного типу
  • Кількусть студентів: 542
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять : вересень
  • Вартість за перший курс: від £35 700
Про Loretto
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Школа Лоретто розташована на 85 акрах містечка недалеко від Едінбурга в  Шотландія і є домом для учнів з різних країн світу.

Loretto School - це невелика школа, але з великою душею та великими амбіціями, яка забезпечує всебічну освіту для трохи менше ніж 600 учнів до 18 років.

Незважаючи на невеликий розмір, унікальний підхід школи до освіти пропонує великі можливості кожному з вихованців, незалежно від віку, світогляду та походження. Це допомогло випускникам Лоретто впевнено йти вперед у житті, духом і тілом, з 1827 року

 Школа Лоретто - це громада, де важлива кожна людина. Це школа, яка пропонує простір та можливість для кожного знайти власний шлях до успіху - будь то в навчальних досягненнях, спорті, мистецтві, музиці, драмі чи інших напрямках. Розмір школи та місто дозволяють учням насолоджуватися свободою свого дитинства в безпечному та дбайливому середовищі.

У сучасному конкурентоспроможному світі успіхи в навчанні мають принципове значення. Досягнення учнів в Лоретто з року в рік тримаються на високому рівні. Школа входить до найкращих 7% шкіл у країні за рівнем навчання, де 97% учнів вступають до тих бажаних найрейтинговіших університетів. 

Також високі стандарти викладання та різноманітна, але сувора навчальна програма відображають прихильність Лоретто допомогти досягти найкращого. Величезний спектр заходів, які пропонує школа поза аудиторією, гарантує, що кожен учень може рости та розвиватися там, де можуть бути його інтереси та таланти. Про це свідчать успіхи школи в музиці, мистецтві та драмі, танцях та видатна репутація у спортивних напрямках - регбі, хокей, крикет, лакросс та гольф. Академія Гольфу в Лоретто є всесвітньо відомою, і нещодавно відкрився сучасний критий гольф-центр.

 

 

В Loretto school є три пансіона для хлопчиків: Seton, Hope та  Pinkie, а також є 3 пансіона для дівчат: Holm і Balcarres and Eleanora Almond.

Як правило, хоча кожен окремий пансіон працює дещо інакше, учні проживають в кімнатах по 2-4 людини, також є декілька одномісних кімнат (для учнів останніх класів). 

Їжа в Лоретто приймається в їдальні, де учні вибирають різноманітну їжу з прилавків самообслуговування, а потім їдять разом зі своїми друзями та персоналом. Майже вся їжа готується з нуля, використовуючи свіжі інгредієнти місцевих постачальників, де б це не було можливо. Школа задовольняє потреби  учнів із харчовими особливостями, такими як молочна/лактозна непереносимість, безглютенові дієти та халяльна їжа.

На відміну від багатьох інших шкіл-пансіонів, Лоретто не використовує зовнішню організацію громадського харчування, а власну професійну та висококваліфіковану команду поварів.

Командні ігри інтегруються в розклад тижня, заохочуючи у учнів розвиток навичок регбі, хокею, лакросса, неттболу чи тенісу. Регулярні змагальні змагання добре підтримуються, заохочуючи командний дух, колективну відповідальність та високі особистісні стандарти - всі атрибути, які будуть корисні в майбутньому житті.

Особливо заслуговує на увагу Академія Гольфу Лоретто, яка пропонує всім учням виняткову можливість розвинути свій талант у тандемі з першокласною всебічною освітою.

Академія працює з місцевими чемпіонами з гольфу на чемпіонатах та в повсякденних заняттях школи. Сюди входить сучасний критий центр із закритим водінням, навчальна студія з відеоаналізом плюс коротка ігрова підготовка та аналіз. Разом це робить його одним із найкращих закладів гольфу в Європі.

У відділі мистецтв є 6студій, приміщення для гончарства та обладнання для роботи з каменем та деревом. Старшокласники мають власну студію, що дозволяє їм працювати в стилі мистецького коледжу. Учні також мають можливість продемонструвати свої роботи в Художній Галереї Лоретто та взяти участь у виставках робіт, подорожуючи до багатьох відомих галерей Едінбурга.

Також регулярно проводяться заняття з музики та драми.

  • GCSEs (1 рік)
  • GCSEs (2 роки)
  • A levels
Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £35 700 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію