New Hall School

приватна школа змішаного типу навчання

  • Розташування: Челмсфорд
  • Рік заснування: 1642
  • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
  • Вік: 11-18
  • Кількість студентів: 1271
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £24 579
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

New Hall School - це незалежна школа змішаного типу навчання. Освіта в школі New Hall дозволяє студентам впевнено відповідати викликам світу. Студенти різних традицій отримують освіту в середовищі, де досягається академічна майстерність в оточенні, де стосунки ґрунтуються на цінностях довіри та поваги.

Хлопці та дівчата 111-16 років вчаться окремо один від одного, але старшокласники 16-18 років мають спільне навчання. Невеликі розміри класів, що складають близько 20 студентів на класс забезпечують повноцінну увагу на кожному учню. 

Підхід школи до викладання навчальної програми є видатним та посилюється надзвичайно сильними кафедрами музики, виконавських мистецтв та спорту. Оснащення школи включає в себе легкоатлетичну трасу національного стандарту, два освітлювальні майданчики AstroTurf, 3G поле, тренажерний зал, тенісні та футбольні майданчики з підсвічуванням, майданчики для крикету та регбі, критий басейн на 25 м.

Високі академічні сподівання та досягнення разом із турботою персоналу про дітей під час проживання роблять New Hall School чудовим місцем для навчання.

New Hall School розташована в приголомшливому місці і знаходиться в колишньому палаці Тюдора Болье, всього в 30 хвилинах їзди від Лондона, поїздом, і в пішій відстані від узбережжя.

Проживання в пансіоні  New Hall School є найбільш безпечними та високоорганізованим. За допомогою структури та розпорядку діти можуть досягти свого повного потенціалу як академічно, так і соціально. З повною програмою спільних навчальних заходів їм завжди є що робити. В школі є 4 пансіони: 2 для дівчат та 2 для хлопчиків, що діляться за віком. 

У кожному пансіоні є місце для навчання студентів, будь то індивідуально чи спільно в групах. Усі пансіони мають в них системи Wi-Fi, так що діти можуть виходити в Інтернет до призначеного часу сну. Крім того, кожен пансіонат має загальні приміщення для навчання поза окремими спальнями, наприклад, загальну кімнату чи комп'ютерну зону, де хлопці та дівчата можуть працювати разом. Поза межами будинків-пансіонів шкільна бібліотека відкрита більшість вечорів, і учні, які бажають скористатись цим, повинні запитати дозволу на відвідування бібліотеки у чергового співробітника будинку.

Студенти New Hall School можуть розвинути свій командний дух та фізичний розвиток завдяки насиченій програмі спортивних можливостей. Під керівництвом тренерів-експертів, у тому числі колишніх міжнародних спортсменів, школа збалансовує заняттся для тих, хто має особливі спортивні таланти, з підходом «спорт для всіх».

Також в школі викладаються заняття з музики, театрального мистецтва, функціонують клуби з інтересів тощо.

  • GCSEs (2 роки)
  • A levels
Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £24 579 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію