Rockport School

Приватна школа змішаного типу навчання

 • Розташування: Холівуд
 • Рік заснування: 1906
 • Тип: приватна школа змішаного типу навчання
 • Вік: 11-18
 • Кількість студентів: 232
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень
 • Вартість за перший курс: від £26 100
Про Rockport School
Локація
Програми
Проживання
Вільний час
Вартість
Rockport School

Школа Рокпорт - це невелика школа з більше ніж 200 учнями та співвідношенням співробітників та учнів 1: 8. Це означає, що Rockport має не лише малі розміри класів, але кожен член колективу знає кожного учня, і кожен учень знає один одного. Це дозволяє школі приділяти абсолютно індивідуальну увагу кожному учневі, підтримувати на високому рівні безпеку здоров’я й життя кожного, і будувати програми навчання відповідно до можливостей та потреб кожної дитини. В результаті учні досягають видатних результатів.

У 1906 році Rockport school була заснована Джеффрі Бінг, як підготовча школа для хлопців, і учні були готові до загального вступу до іспитів у державні школи по всій Великобританії. Спочатку з чотирма хлопчиками, одним помічником майстра та матроною, школа значно розширилася під час керівництва Бінг, і концерти, ігри, спортивні турніри процвітали.

Школа стала повністю загальноосвітньою у 1967 році, а в 1998 році почала приймати учнів до 16 років. Нові будівлі та споруди продовжують додавати привабливосты маєтку Рокпорт, але школа залишається дуже впізнаваною тією, яку створив Бінг понад століття тому.

Школа Рокпорт розташована у приголомшливій садибі на краю Белфаст-Лофа та з власною береговою лінією. Це не тільки надихаюче і безпечне місце для життя та роботи, але також зручно розташоване, в 10 хвилинах їзди від аеропорту Белфаст-Сіті (для коротких рейсів до Лондона та міжнародних сполучень) та культурних та освітніх можливостей міста Белфаст. Гори Морн та інші пам'ятки Північної Ірландії знаходяться на порозі школи і часто використовуються учнями.

 • GCSEs (1 рік)
 • GCSEs (2 роки)
 • A levels
Освіта за кордоном

Пансіон знаходиться на території школи Рокпорт. Студенти проживають в головному корпусі. Школа прагне, щоб всі студенти мали найвищий рівень опіки та забезпечення, аби під час проживання в школі кожен учень був щасливим та повноцінним. В Rockport school міцно притримується правила поважати та піклуватися один про одного, незалежно від віку.

Щороку школа «оновлює» етос пансіону: як змінюються потреби та турботи студентів, так і Служба пансіону при школі. Старші школярі діляться кімнатами на 2-3 учнів, або 4-6 учнів.

Кімнати теплі, добре обладнані, а студенти мають місця для відпочинку, навчання та гри в усьому будинку. Є домашня кімната для закусок та страв, а також загальна кімната з диванами та телевізором. Також є декілька просторових зон для відпочинку.

Школа Рокпорт

В школі є можливість займатися такими видами спорта як теніс, плавання, легка атлетика, крікет та гольф. Заходи, що пропонуються у вечірній час, включають приватний доступ до прибережної доріжки і пляжу Холівуда, катання на ковзанах, плавання, кінотеатр та боулінг.

Діти також регулярно відвідують центр активних занять, який пропонує печеру, стрільбу з лука, скелелазіння, поштові лінії, візки для педалей та багато іншого, що допомагає формувати навички роботи в команді.

 

 

школи Рокпорт

 

 

 

 

 

 

 

 

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £26 100 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію