Thornton College

приватна школа для дівчат

  • Розташування: Торнтон
  • Рік заснування: 1917
  • Тип: приватна школа для дівчат
  • Вік: 8-18
  • Кількість студентів: 415
  • Мова навчання: англійська
  • Початок занять: вересень
  • Вартість за перший курс: від £26 700
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Школа Thornton College - це школа, яка підтримує право незалежності кожної особистості. Ученицям пропонується прийняти свій особистий виклик та стати стійкими, самостійними дівчинами, які вирішили досягати успіху в тому, що вони роблять, і мають намір робити позитивний внесок у суспільство, в якому вони живуть. Невеликі розміри класів забезпечують добру та сприятливу спільноту, в якій шкільна освіта - це спільна робота та навчання на помилках та успіхах.

Результати з академічної програми школи є видатними - школа Торнтон Коледж є однією з найкращих неселективних шкіл Великобританії. Це можливо лише при якісному викладанні предметів в рамках добре дисциплінованих класів, де учениці прагнуть вчитися. Однак Торнтон Коледж - це перспективна школа, де однаково цінують успіхи в навчанні та досягнення поза шкільною програмою. Школа Торнтон Коледж- це динамічне, яскраве середовище для навчання та зростання.

Школа Thornton College розташована в межах 25 акрів в Північному Бакінгемширі, всього в 45 хвилинах від аеропорту Лутон і в 1 годині їзди від Хітроу. 

Проживання в Торнтон Коледж - це життя з відчуттям дому далеко від дому. В Thornton College проживає порівняно невелика кількість учениць - близько 60 дівчат.  Проживання в пансіоні розташоване на першому та другому поверхах кампусу в добер обладнаних спальних кімнатах. Більшість кімнат мають від 3 до 5 ліжок, а старшокласниці мають одномісні навчальні спальні.

Спорт та все шкільне життя поза аудиторією високо цінуються в школі Торнтон Коледж. Змагальні види спорту є чудовими, і учениці мають численні можливості змагатися проти інших шкіл та на внутрішніх шкільних  змаганнях. Спортивне оснащення чудове і включає в себе величезний спортивний зал, тенісні корти, AstroTurf, бігову трасу, відкритий басейн з підігрівом та 25 акрів території.

Мистецтво, танці, музика та драматургія мають дуже велике значення для всіх учениць. Заняття з мистецтв дають змогу дівчатам розвивати свої таланти та розкривати нові. Окрім того, що частина таких занять викладається як навчальна програма, існує можливість брати додаткові заняття в позакласний час. Школа пропонує численні варіанти занять з мистецтва, музики та виконавських мистецтв.

 
  • GCSEs (2 роки),
  • A levels

 

Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £26 700 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)

Отримати консультацію