Woldingham School

приватна школа для дівчат

 • Розташування: Вулдінгем
 • Рік заснування: 1841
 • Тип: приватна школа для дівчат
 • Вік: 11-18
 • Кількість студентів: 583
 • Мова навчання: англійська
 • Початок занять: вересень
 • Вартість за перший курс: від £34 740
Про школу
Локація
Проживання
Дозвілля
Програми
Вартість

Woldingham School є незалежною школа для дівчаток у віці від 11 до 18 років. Вона була заснована в 1842 році Товариством Святого Серця. Цінності школи орієнтовані на повагу до інтелектуальних цінностей, почуття спільності, соціального усвідомлення, важливості особистісного зростання.

Школа пишається вибором можливостей, академічною наполегливістю та творчими досягненнями. Результати A level та GCSE значно вище середнього, і школа прагне підтримувати та розвивати кожну дівчину академічно, забезпечуючи при цьому повноцінне цікаве життя поза класом.

Школа Вулдінгем має на меті бути турботливою, всеохоплюючою та підтримуючою громадою, в якій дівчата щасливі, впевнені та натхненні робити собі виклики та досягати досконалості у будь-якому виді діяльності.

Школа Woldingham School розташована у вражаючому і красивому маєтку на території 700 акрів в районі Суррей-Даунс, недалеко від залізничного вокзалу, що забезпечує 35-хвилинне сполучення з центральним Лондоном. До аеропорту Гатвік 20 хвилин, а Хітроу - 45 хвилин їзди.

Різноманітне поєднання культур в школі, особливо в дружніх пансіонах, закликає кожну дівчину прийняти та відзначити свої індивідуальні відмінності. Міжнародні студенти розвивають самостійне мислення, вносячи цінний внесок у шкільне життя та головне - розвиваючи дружбу та спогади, які триватимуть все життя. Культурна ідентичність закордонних студентів активно підтримується через командні заходи.

У Вулдінгемі дівчата живуть серед учениць свого віку. Ними опікується господиня пансіону, підтримує - команда помічників, які працюють у кожному будинку протягом вечора. 

Старшокласниці беруть на себе більшу відповідальність і відіграють ще сильнішу роль у формуванні характеру школи. Підтримка, піклування, рекомендації та почуття цінності є важливими аспектами будь-якої сім'ї, і Вулдінгем прагне створити сильне відчуття цього в школі протягом усього проживання в пансіоні.

 

 

Спорт є важливою частиною життя школи Woldingham School і стосується можливостей, успіху та задоволення від занять.

Дівчата мають шанс виступати та брати участь у різних заняттях: танці, атлетика, теніс, регбі тощо. Філософія школи полягає в особистому вдосконаленні незалежно від початкового пункту, коли дівчата покинуть школу, вони візьмуть із собою все життя прихильність до спорту та здорового життя.

Музика та театральне мистецтво відіграють невід'ємну роль у житті Вулдінгема, будь то групові чи індивідуальні заняття, вокальна чи інструментальна музика. Крім широкого спектру індивідуальних інструментальних уроків та занять, існує велика кількість ансамблів для участі дівчат. Існує багато інших можливостей для дівчат, щоб продемонструвати та розвинути свій музичний талант: сольні концерти, концерти вчених, домашні музичні змагання, щорічні гастролі, регіональні та національні конкурси. Крім того, відділ музики дуже тісно співпрацює з відділом драми та театру, створюючи дві-три постановки на рік.

 
 • GCSEs (2 роки),
 • iGCSEs (2 роки)
 • A levels
Плата за навчання і проживання (1 навчальний рік) становить від £34 740 (включено навчання та проживання з повним пансіоном)
Отримати консультацію