Surval Montreux - школа-пансіон для дівчат

Surval Montreux

Приватна школа-пансіон для дівчат Surval Montreux - унікальна школа на березі Женевського озера, розрахована всього на 50-100 учениць. Міжнародні освітні рейтинги відзначають її затишну атмосферу, увагу до потреб кожної учениці, цілеспрямований розвиток особистих здібностей і талантів.

Тут студенти можуть вибирати найбільш пріоритетний для них атестат або диплом: GCSE, High School Diploma, A-level в залежності від того, в університеті якої країни вони планують продовжити навчання (багато дівчаток отримують вищу освіту в ТОПових університетах світу).

Навчання в Surval Montreux - це не тільки академічний розвиток: дівчаток тут виховують як справжніх леді, влаштовують уроки етикету, кулінарії, танців, розвивають в них почуття самостійності, відповідальності, толерантності, поваги до оточуючих. Це справжній традиційний пансіон, де дівчата стають гармонійно і всебічно розвиненими  особистостями, готуються до навчання в університеті, побудови кар'єри і подальшого успішного життя.


Програми навчання

Старша школа

Програма старшої школи (9-12 класи, 15-18 років) відповідає американським стандартам High School. Студентки вивчають широкий список дисциплін, складність і наповненість яких збільшується рік від року. Додатково можна підготуватися до іспитів SAT і TOEFL, брати додаткові уроки домоводства, кулінарії, спортивні заняття, також працюють факультативи з мов, бізнес-дисциплін, академічних предметів.


GCSE

Дворічний британський курс для учениць 16-18 років, які планують вступ до британських університетів. У школі практикується міжнародний варіант курсу - IGCSE, після якого студентки можуть вступити на программу A-level і по завершенні останньої вступати до університетів Великобританії без вступних іспитів.


A-level

Британський курс підготовки до університету, розрахований на 2 роки (16-18 років). Програма передбачає глибоке, грунтовне вивчення 3-5 обраних студентом предметів: подібна інтенсивність допомагає підготуватися саме з тих дисциплін, які планується вивчати в вузі. Сертифікат A-level визнається всіма вузами Великобританії та дає можливість зарахування без додаткових вступних випробувань.


International Foundation

Річний курс підготовки до університету (17 років), активно розвиває і мовні, і академічні навички. Студентки можуть самі вибрати пріоритетну мову для вивчення (англійська або французька), інші предмети відповідають міжнародним стандартам середньої освіти. Крім того, курс дозволить іноземним школяркам ефективно підготуватися до навчання за кордоном, адаптуватися до нового освітнього та мовного середовища.


Академічні курси англійської мови

Поглиблений курс англійської мови (за бажанням можна вибрати французький) з інтенсивністю 23 уроки на тиждень. Це ідеальний варіант, якщо ви хочете вдосконалити свої навички перед вступом до іноземного університету, підготуватися до міжнародних тестів (TOEFL, CAE, SAT, FCE).


Літні курси англійської

Комбінована програма для учениць 11-16 років. Дівчата приділяють академічним заняттям 20 годин в тиждень (додатково можна вибрати вивчення французької або італійської мов), а час, що залишився, проводять в спортивних іграх, на творчих факультативах, в екскурсіях, поїздках і прогулянках.


Зимові курси англійської

Зимові комбіновані курси англійської мови проводяться для студенток 13-18 років. Сезонний курс - чудова нагода не тільки поліпшити основні мовні навички, а й весело провести час на кращих гірськолижних курортах Швейцарії, адаптуватися до європейської культурної атмосфері, освоїти нові види спорту і творчості.


Літні курси французької

Сезонний курс французької мови призначений для учениць 11-16 років. Інтерактивні уроки дозволять в короткі терміни поліпшити всі основні навички: читання, аудіювання, письмову й усну мову, розвинути словниковий запас, поліпшити вимову. Вільний час дівчата проводять в творчих і спортивних секціях, виїжджають на екскурсії в міста Швейцарії та Європи, відпочивають на березі Женевського озера.Зимові курси французької

Комбінований зимовий курс дозволяє не тільки поліпшити всі основні мовні навички (французька мова), але і провести канікули на кращих курортах Швейцарії, освоїти сноуборд і гірські лижі, відвідати найкрасивіші міста Швейцарії і Європи. Академічне навантаження середньої інтенсивності: заняття спрямовані на вдосконалення писемного та усного мовлення, читання, аудіювання (сприйняття мови на слух), поліпшення вимови і розширення словникового запасу. Позакласна програма, підготовлена ​​педагогами, насичена, цікава і різноманітна: кожен день в зимовому таборі запам'ятається надовго!


Проживання

У затишних резиденціях пропонуються повністю обставлені і мебльовані кімнати на 1-3 особи зі зручностями, телефоном і Wi-Fi, супутниковим телебаченням, балконом. В резиденціях є ванні кімнати з джакузі, сауною, ігрова кімната та вітальня для загального відпочинку. При розміщенні дівчаток враховується віковий принцип (студентки живуть зі своїми однолітками), 24 години на добу в будинках чергує вихователь і педагог.Спорт і позакласна діяльність

Спорту в швейцарській школі приділяється традиційно пильну увагу. Дівчата можуть освоювати стрілянину з лука, фехтування, зимові та водні види спорту, плавання, займатися аеробікою, гімнастикою, балетом, йогою, волейболом, танцями, бігом по пересіченій місцевості. На кампусі працює Молодіжна модель ООН і Європейський молодіжний парламент, безліч творчих студій та академічних клубів, команда з дебатів. Організовуються поїздки в найцікавіші і красиві європейські міста (Лондон, Париж, Барселона, Рим, Берлін), на гірськолижні курорти, на музичні і театральні фестивалі, можна забронювати дводенну поїздку в Діснейленд або парк атракціонів Europa Park. Працює спеціальний центр краси та здоров'я (з сауною, масажними кабінетами і джакузі), організовуються уроки сальси, кулінарії, етикету, верховій їзді, медитації.

Повна вартість навчання, з проживанням та повноцінним харчуванням за рік становить від CHF 78’000.-

Вимоги до зарахування до школи Surval Montreux:

• Заповнена анкета

• реєстраційний внесок: CHF 2'200.-

• Ксерокопія паспорта студентки

• Копії звітів останніх двох років з поточної школи студентки

• Будь-який звіт, що стосується спеціальних освітніх потреб (наприклад, дислексія, диспраксія) від педагога-психолога або подібного фахівця
 

Отримати консультацію