Медична освіта в США

Університети в США

Сьогодні ми хотіли б поділитися з Вами інформацією про те, який шлях чекає студентів, які планують отримати медичну освіту в США і які програми ми можемо для цього запропонувати при Arizona State University , University of Tulsa and Simmons University .

 
Медична освіта в США є одним з найбільш затребуваних напрямків.
 
Всім відомо, що США займає провідне місце в світі за рівнем і результативністю наукових досліджень, а стандарти амерікаскої медицини визнані в усьому світі.
 
Незважаючи на те, що щорічно випускаються близько 25,000 студентів з медичних шкіл, і США відчувається гостра нестача у фахівцях. Потрібно розуміти, що навчання вимагає багато часу і великих фінансових вкладень, процес вступу не легкий, особливо для іноземних студентів. Але після проходження цього довгого шляху, студентів чекає престижна і високооплачувана робота. Так наприклад, сімейний лікар отримує в середньому $ 192,000 на рік, а робота хірурга оцінюється в середньому в $ 247,520 на рік.
 
Так виглядає процес отримання кваліфікації лікаря: 
  
отримання ступеня бакалаврату в акредитованому університеті Bachelor of Science або Bachelor of Arts з профільними предметами в хімії та біології. Серед популярних спеціальностей є Biology , Chemistry і Exercise Science . 
 
реєстрація та здача тесту MCAT (Medical College Admission Test). 
 
подача заявки в медичні школи на останньому курсі навчання або пізніше, так як немає конкретних часових рамок. Подача відбувається через портал AMCAS (American Medical College Application Service). Не всі медичні школи приймають іноземних студентів.
 
навчання в медичній школі триває 4 роки, з яких 2 роки - теоретична підготовка, 2 роки - клінічна практика. В останній рік навчання студент вибирає свою спеціалізацію. 
після закінчення медичної школи, студент на конкурсній основі подає документи на ординатуру ( Residency ), яка займає від 3 років в залежності від спеціалізації. 
 
проходження вузькоспеціальною практики ( Fellowship ), яка триває 1-2 роки. Вона не є обов'язковою, залежить від лікарської спеціалізації. Зазвичай студенти встигають пройти практику під час ординатури. 
 
для того, щоб легально практикувати медицину в США, студенти повинні здати і отримати прохідний бал на іспиті з медичного ліцензуванню США (USMLE), що складається з трьох частин під час і після медичної школи.
 
 
 
Студентам, які бажають вступити в подальшому в медичні школи, ми радимо наступні програми і університети:
 
 
Арізонський державний університет
 
Рейтинг: топ 100 в галузі біологічних наук
Вартість: $ 33,000 на основному кампусі (максимальна знижка - $ 15,500); $ 10,300 - Lake Havasu (максімалькая знижка - $ 5,500)
Напрямки : Біологія , Кінезіологія , Науки про здоров'я , Біохімія , Лікарська Хімія , Нейрологія , Фармакологія та багато іншого .
 
 
Університет Тульси 
 
Рейтинг : №121 в Національних університетах (США News Report 2020).
 
Програма сестринської справи включає більше клінічної підготовки, ніж інші університети; університет має новий центр високотехнологічних симуляторів;
Вартість : $ 42,000 (максимальна можлива знижка - $ 15,000).
Напрямки : Біологія , Хімія , Біохімія , Сестринська справа , Фізичні науки та Спортивні науки
 


Університет Сіммонса 

Рейтинг :   №125 в Національних університетах (США News Report 2020).
Вартість: $ 40,850 (знижка 50% - $ 20, 425).
Напрямки: Biology , Chemistry , Nursing
 
 
Якщо Ви націлені на отримання медичної освіти в США і Вам цікаві наші програми, напишіть нам і ми запропонуємо вам зручний процес подачі документів.
  
Будемо раді відповісти на будь-які Ваші запитання:
 
Отримати консультацію