Англійська або німецька мови в Німеччині цього літа!

F+U Language Academy

Літній табір Youth Campus 24 з вивченням англійської або німецької мови в унікальному місті Німеччини - Гайдельберзі!

 

Вартість курсу: від 995 євро (за тиждень)

 

У вартість курсу включено:

- мовні курси (по 20 навчальних годин на тиждень);

- проживання в кампусі і триразове харчування (груповий сніданок і вечеря, обід в школі),

- супровід в школу і зі школи,

- розважальні заходи під наглядом, сім днів на тиждень,

- культурні заходи вечорами, використання сучасного фітнес-залу та ін.

 

Студенти на курсах англійської/німецької мови згруповані за віком: 10-13 і 14-17 років. Курси пропонуються на рівнях від А2 до В2. Учні віком 16 років і старше можуть також пройти курс С1. Учні на всіх курсах навчаються з досвідченими, кваліфікованими викладачами в сучасних світлих класах.

 

Програма дозвілля являє собою яскраве поєднання спортивних і культурних заходів. Зокрема йдеться про: подорож на човні по Неккар; ознайомчий тур по Хайдельбергу; поїздки в Хайдельбергский зоопарк, ботанічні сади, Казковий рай на Кенігштуле, Хайдельбергский замок, Музей Пфальц Хайдельберг; спортивні заходи, пікнік у Неккара, ігри і спорт в спортивному залі; міні гольф і ін.

 

Харчування за програмою Youth Campus 24 включає повний пансіон і надається професійним провайдером, що спеціалізується на харчуванні для дитячих садків і шкіл.

 

Студенти від 12 років можуть проживати в одній з ретельно відібраних приймаючих родин (за умови наявності). В інтересах забезпечення добробуту і відповідальності приймаюча сім'я також повинна бути заброньована з обідом в школі і програмою дозвілля. Проживання в приймаючій сім'ї включає в себе напівпансіон (повний пансіон у вихідні) з приймаючою сім'єю. Витрати на громадський транспорт не включені (щотижневий квиток в район Хайдельберга: близько 25 євро; місячний квиток: близько 70 євро)

 

Школа пропонує широкий вибір житла для батьків або інших дорослих, які супроводжують дітей і / або студентів. Варіанти включають апартаменти, навіть якщо вони заброньовані без мовного курсу. Студенти від 14 років і старше проживають в студентському містечку в двомісних номерах з цілодобовим наглядом. Співробітники школи доступні для учнів 24 години на добу. Тому школа може гарантувати високий рівень безпеки.

 

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за контактами:

Viber: (099) 367 53 36

Telegram: domartravel

тел.: (099) 367 53 36, (068) 594 44 06

сайт: http://dteducation.com/

сторінка на Facebook: Domar Travel Education

Instagram: Domar Travel Education


 

 

Отримати консультацію