БЕЗКОШТОВНИЙ майстер-клас з акторської майстерності від школи Rennert, Нью-Йорк

Час:  18:00 - 21:00 (за Київським часом) 

Дата: 26 квітня 2020

Квитки: безкоштовно

Місце проведення: Zoom

 

Про подію

 

Школа Реннерт кличе всіх майбутніх акторів, операторів, сценаристів та режисерів!

Ви потрапите на БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн майстер-класс через Zoom з відомим директором, продюсером та виконуючим обов'язки тренером на базі Нью-Йорка - Томом Тодорофом!

Приєднуйтесь до такої вийняткової події тренером, який допоміг Семюелю Л Джексону та Харрісону Форду вдосконалити свої навички!

 

Цей майстер-клас допоможе ознайомитись з умовами та поняттями, які містять акторську техніку Todoroff (TT Studio). Ми зосередимо увагу на розробці непохитного набору навичок - того, що дозволить вам зробити найдинамічніший вибір у своїх прослуховуваннях, репетиціях та виступах. Ці інструменти застосовуються до різного роду матеріалів та надають вам впевненості в тому, щоб скласти виступи, які будуть сильними та ефективними, навіть коли у вас мало часу на підготовку.

Учасники за бажанням можуть бути закликані виступити з підготовленим твором за власним вибором і після цього отримають персональний інструктаж від Тома. Ми закликаємо стільки виконавців, скільки дозволяє час.

Всі учасники будуть активними учасниками, маючи можливість робити замітки та задавати запитання.

Також учасники навчаться перетворювати нервозність у сильне збудження, бути виразними, а не вражаючими, зміцнюватись та знаходити свій справжній внутрішній голос, думати як продюсер та багато іншого! 

Отримаєте досвід з глибшим розумінням мистецтва, бізнесу та духовності акторської майстерності. Будьте готові задати будь-які питання, які у вас можуть виникнути щодо ремесла та кар’єри!

 

Ті, хто зареєструється, отримають посилання на відео Zoom за день до уроку!

 

 

Усi Заходи