Тематичний курс в Bellerbys Summer School

  • Розташування: Брайтон
  • Мова: англійська
  • Вік: 14-17
  • Тривалість: від 2 тижнів
  • Проживання: резиденція
  • Харчування: повний пансіон
  • Вартість: від £970
Опис
Локація
Програми
Проживання
Досуг
Вартість

Bellerbys Summer School в Брайтоні пропонує іноземцям ефективні підготовчі програми для вступу в топові британські університети. Курси англійської поєднуються з вивченням академічних предметів. Також в програму включені різні соціально-культурні заходи. Уроки англійської мови в літній школі дозволяють повторити граматику і розширити словниковий запас. Також учасники програми активно спілкуються англійською між собою. Розмовна практика дуже важлива для засвоєння нових слів і формування правильної вимови. Літні курси розраховані на іноземних підлітків 14-17 років. Крім занять англійською, школа пропонує студентам академічні предмети і уроки творчості. Можна вибрати факультативне навчання за програмою Academic або Creative.

 

Учите английский в Англии | Языковые школы, летние лагеря‎


 

Bellerbys Summer Academic

Літній мовний курс триває від 2 тижнів до одного місяця. Програма Bellerbys Summer Academic включає не тільки уроки англійської, а й вивчення академічних предметів. В рамках освітньої програми студенти вивчають економіку, математику, літературу, бізнес та інші дисципліни. Навчальне навантаження в літній школі - 25 годин на тиждень.Bellerbys Summer Creative

Даний курс триває від 2 до 4 тижнів. Учасники програми Summer Creative пишуть творчі есе, виступають з доповідями і виконують інші цікаві завдання від викладачів. Варто зазначити, що вчителі школи є носіями мови.

Під час навчання на програмі Bellerbys Summer Creative можна вивчати не тільки англійську мову, але і фотографію, журналістику, дизайн, мистецтво. Заняття в школі проходять в першій половині дня. Після обіду учасники програми Summer Creative відвідують різні екскурсії, займаються спортом, беруть участь в вечірніх заходах. У вихідні можна відвідати Лондон в рамках групової поїздки.

Bellerbys Summer Creative - відмінний вибір для тих, хто планує в подальшому стати фахівцем в області мистецтва або засобів масової інформації.

 


Cricket and English Language Summer School

Програма ідеально підходить для школярів від 14 до 17 років. У Bellerbys Summer Cricket School в першій половині дня проходять уроки англійської, а в другій - заняття по крикету. Центр крикету «Сер Рід Олдрідж» знаходиться в 15 хвилинах їзди від коледжу на мікроавтобусі Bellerbys. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю. У вихідні дні школа організовує поїздки на знамениті майданчики для крикету (в графстві Сассекс і в Лондоні). Крикет - традиційний британський вид спорту, який зародився на півдні Англії в XVI столітті. Він до сьогодення користується величезною популярністю серед місцевого населення. Це захоплюючий командний вид спорту на траві, який люблять не тільки англійці, але й багато іноземців.

 

Учасникам літніх програм навчання пропонується розміщення в резиденції Bellerbys College (місто Брайтон). Гуртожиток розташований в студентському містечку, недалеко від навчального корпусу. У кімнатах створені всі умови для комфортного життя (сучасні меблі, ванна, кухня, Wi-FI). Також в гуртожитку є пральня, кафетерій, кімнати для відпочинку, магазин. Студенти харчуються в їдальні, яка розташована на першому поверсі. Учасники курсів можуть жити в одномісних або двомісних номерах. Безпеку студентів забезпечує цілодобова охорона коледжу.

Летние курсы от Bellerbys College - United Kingdom, programs


 

Учасники літніх курсів відвідують різні пам'ятки в рамках освітньої програми. Зазвичай екскурсії проходять у вихідні дні (субота та неділя). На території коледжу Bellerbys College є все, що потрібно для життя та активного дозвілля. У резиденції є кінотеатр, тенісний корт, студія танців, спортивний центр. Учні відмінно проводять час на канікулах, заводять нові знайомства і вивчають англійську в неформальній обстановці.


 

Вартість: від £ 970 в тиждень

Якщо учасник програми вирішить вступити на академічну програму в Bellerbys College, йому буде повністю відшкодована вартість літньої програми!

 

Отримати консультацію