Статтi

Порівняння вимог до підтвердження коштів для отримання студентської візи у 20 країнах навчання

19.04.2024

  • Практично у всіх країнах навчання за кордоном уряди вимагають, щоб майбутні іноземні студенти мали певну суму коштів у безпосередньому доступі.
  • Існує значна різниця в мінімальних вимогах, коли ми розглядаємо напрямки по всьому світу
  • Деякі країни вимагають 15 000 доларів США або більше, а деякі - менше 5 000 доларів США
  • Ми розглянемо 20 напрямків та їхні вимоги щодо підтвердження коштів у 2024 році

 

Докладно
Спеціальна пропозиція для українських студентів - стипендія до $27,000/ рік

11.04.2024

Cтипендії тільки для українських студентів у топових університетах США

Докладно
Вимірювання вартості навчання та життя в різних напрямках навчання

10.03.2024

Ще до пандемії для багатьох потенційних іноземних студентів та їхніх сімей зростала доступність різних варіантів навчання за кордоном. Це відображає зростаючу увагу до рентабельності інвестицій у навчання за кордоном - особливо в Південній Азії та Африці, де все більше студентів розглядають можливість поїхати за кордон для здобуття освіти, але де сімейні фінанси можуть бути відносно обмеженими.

Цього року витрати на навчання та проживання стали ще більш актуальними для студентів. Ціни на продукти харчування та побутові товари зростають, а інфляція розкручується по спіралі в усьому світі. Крім того, у багатьох країнах існують реальні проблеми з наявністю доступного житла.

 

Докладно
10 ПРИЧИН НАВЧАННЯ В КАНАДІ

03.01.2024

Domar Travel Education пропонує сьогодні вступ на 2024 рік в кращі коледжі та університети Канади, з якими у нас є давні партнерські відносини.

Докладно
10 причин навчання в Нідерландах

02.01.2024

Чи хотіли б ви навчатись в Нідерландах? Чудово! Нідерланди - це відмінний вибір. Де ще ви знайдете студентів із понад 160 різних країн, де 1 з 10 студентів є іноземним студентом.

Докладно
Якщо ви плануєте вступити до коледжу/університету Великобританії після закінчення High School в США, чи можете ви подати документи напряму до університету?

06.10.2023

Головна проблема полягає в тому, що британські університети вимагають вищого рівня підговотовки, тому курс бакалавра триває лише три роки, то ж диплому про середню освіту буде недостатньо, щоб потрапити напряму до університету. Якщо ви поступаєте після US High School потрібні будуть хорошь оцінки з AP, інакше ви навряд чи поступите взагалі.

Докладно