Новини

Яка країна дозволяє іноземним студентам працювати найбільше годин?

17.05.2024

Канада незабаром дозволить іноземним студентам працювати за межами кампусу до 24 годин на тиждень протягом навчального року, починаючи з осені 2024 року, як оголосило Міністерство імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC) 29 квітня. Ця зміна політики, що замінює тимчасову політику необмеженої кількості робочих годин, робить Канаду конкурентоспроможною з іншими провідними країнами призначення, такими як США, Великобританія, Франція, Австралія та Німеччина, які мають подібні або суворіші обмеження на кількість робочих годин. Під час запланованих перерв іноземні студенти в Канаді можуть працювати повний робочий день.

Докладно
Великобританії рекомендують зберегти дворічну післядипломну візу для іноземних студентів

16.05.2024

Консультативний комітет з питань міграції рекомендував зберегти дворічний термін дії британських віз за програмою Graduate Route, а для докторів філософії запропонував продовжити його на три роки. Незважаючи на те, що значних зловживань візою для випускників не виявлено, комітет висловив занепокоєння з приводу того, що рекрутингові агенції вводять в оману іноземних студентів. 

Віза для випускників дозволяє іноземним випускникам залишатися і працювати у Великій Британії протягом двох років після закінчення навчання. Ця заява з'явилася на тлі триваючих дискусій про майбутнє можливостей для іноземних студентів у країні після закінчення навчання.

 

Докладно
Німеччина дозволила іноземним студентам працювати за 9 місяців до початку навчання та інші зміни

28.03.2024

Нещодавно в Німеччині набула чинності друга частина нового закону про кваліфікованих робітників, яка вводить нові правила, зокрема, дозволяє іноземним студентам зі студентськими візами починати працювати за 9 місяців до початку навчання. 

 

Докладно
Зв'язок між знанням англійської мови та кар'єрним успіхом

15.03.2024

  • Більшість опитаних у нещодавньому дослідженні вважають, що знання англійської мови безпосередньо пов'язане з кар'єрними можливостями та доходами.
  • Дослідження показує чіткий зв'язок між знанням англійської мови та задоволеністю кар'єрою.
  • Однак багато тих, хто вивчає англійську мову, відчувають труднощі з упевненістю у використанні мови і шукають додаткові можливості для навчання та практики.
  • Нове дослідження компанії Pearson показує, що студенти, які вивчають англійську мову, вважають володіння нею життєво важливим для своїх кар'єрних перспектив і потенціалу заробітку.

 

Докладно
Німеччина розширює можливості роботи для іноземних студентів під час навчання!

15.03.2024

Ось основні моменти:

  • Іноземні студенти тепер матимуть право працювати до 20 годин на тиждень під час навчання
  • Цей ліміт поширюється на тих, хто шукає місце в німецькому університеті, а також на студентів, які беруть участь у мовних курсах або інших підготовчих програмах
  • Розширення прав на роботу під час навчання є останнім із низки заходів, покликаних полегшити перехід іноземних студентів на ринок праці та сприяти утриманню іноземних випускників.

 

Докладно
Перегляд Graduate Route: що очікувати від змін у Великобританії?

15.03.2024

  • Уряд Великої Британії офіційно розпочав перегляд програми Graduate Route
  • Міністр внутрішніх справ надав Консультативному комітету з питань міграції технічне завдання для перегляду і попросив комітет надати звіт до 14 травня 2024 року
  • Короткі терміни перегляду вже викликали критику, в тому числі з боку самого MAC, про те, що комітет не встигне провести ретельний аналіз.
 

 

Докладно