Новини

ARU пропонує 96% ступенів бакалаврату з можливістю проходження практики

01.03.2024

Університет Англії Раскіна (ARU) пропонує 96% ступенів бакалаврату з додатковим факультативним роком стажування, що означає, що студенти можуть заробляти під час навчання, проходячи оплачуване стажування під час навчання. Студенти ARU, які проходять оплачуване стажування, заробляють в середньому 18 000 фунтів стерлінгів на рік і раніше вже отримали роботу у таких відомих брендах, як Sony, Microsoft і Toshiba, в таких популярних місцях, як Великобританія, Європа, США та Індія. Розвивайте професійні навички своїх студентів, подавши заявку на навчання в ARU College вже сьогодні.

 

Докладно
Стипендії Destination Australia відкриті в SAE Byron Bay

29.02.2024

Ми раді повідомити, що стипендії Destination Australia відкриті для подачі заявок. Програма доступна для іноземних студентів, які розпочинають навчання на бакалавраті у 2024 році, зі спеціалізацією: 

Animation

  • Аудіо
  • Кіно
  • Ігри
  • Музика

Розвивайте свою творчу кар'єру в одному з найбільш затребуваних регіональних напрямків Австралії - ласкаво просимо до SAE Байрон-Бей.

Уряд Австралії та SAE Creative Media Institute тепер пропонують стипендії Destination Australia місцевим та іноземним студентам, які навчатимуться в SAE Byron Bay, штат Новий Південний Уельс.

 

Докладно
UK Immigration. Візові зміни

05.01.2024

Сполучене Королівство Міграція: ЗМІНИ В ПРАВИЛАХ ВІДВІДУВАННЯ, ПОЧИНАЮЧИ З 31 СІЧНЯ 2024 РОКУ

Докладно
Уряд Канади набирає висококваліфікованих іноземців у США для переїзду до Канади

27.07.2023

Уряд Канади набирає висококваліфікованих іноземців, які працюють у Сполучених Штатах та передислокують їх до Канади. Ця програма виявилася настільки успішною, що досягла мети в 10 000 заявників лише за один день

 

Цього тижня уряд запустив спеціальний дозвіл на роботу для іноземних працівників, які вже отримали візу H-1B у США, яких налічується майже 600 000.  Квота програми на 10 000 осіб була заповнена в перший день тижня, повідомив Associated Press міністр імміграції Канади Шон Фрейзер.

 

 

Докладно
Іноземні студенти заснували половину провідних компаній США зі штучного інтелекту: дослідження.

27.07.2023

У Сполучених Штатах іноземні студенти в галузях, пов’язаних із STEM, очолюють компанії, які займаються вирішенням реальних проблем за допомогою машинного навчання та штучного інтелекту.

 

Докладно
Змінено! Змінилися вимоги до балів IELTS Academic band для отримання дозволу на навчання.

07.07.2023

IDP Education, співвласник IELTS, із задоволенням повідомляє про нещодавні зміни, внесені Управлінням імміграції, біженців і громадянства Канади (IRCC) щодо загальної вимоги до 6.0 балів в академічному тесті IELTS для студентів, які подають заявку через категорію Student Direct Stream (SDS). для отримання дозволу на навчання в Канаді. Нова політика, яка набуде чинності з 10 серпня 2023 року, позбавляє учасників тесту IELTS Academic для Канади набирати мінімальний бал 6,0 за всіма окремими розділами тесту.

Докладно