Новини

Німеччина дозволила іноземним студентам працювати за 9 місяців до початку навчання та інші зміни

28.03.2024

Нещодавно в Німеччині набула чинності друга частина нового закону про кваліфікованих робітників, яка вводить нові правила, зокрема, дозволяє іноземним студентам зі студентськими візами починати працювати за 9 місяців до початку навчання. 

 

Докладно
Зв'язок між знанням англійської мови та кар'єрним успіхом

15.03.2024

  • Більшість опитаних у нещодавньому дослідженні вважають, що знання англійської мови безпосередньо пов'язане з кар'єрними можливостями та доходами.
  • Дослідження показує чіткий зв'язок між знанням англійської мови та задоволеністю кар'єрою.
  • Однак багато тих, хто вивчає англійську мову, відчувають труднощі з упевненістю у використанні мови і шукають додаткові можливості для навчання та практики.
  • Нове дослідження компанії Pearson показує, що студенти, які вивчають англійську мову, вважають володіння нею життєво важливим для своїх кар'єрних перспектив і потенціалу заробітку.

 

Докладно
Німеччина розширює можливості роботи для іноземних студентів під час навчання!

15.03.2024

Ось основні моменти:

  • Іноземні студенти тепер матимуть право працювати до 20 годин на тиждень під час навчання
  • Цей ліміт поширюється на тих, хто шукає місце в німецькому університеті, а також на студентів, які беруть участь у мовних курсах або інших підготовчих програмах
  • Розширення прав на роботу під час навчання є останнім із низки заходів, покликаних полегшити перехід іноземних студентів на ринок праці та сприяти утриманню іноземних випускників.

 

Докладно
Перегляд Graduate Route: що очікувати від змін у Великобританії?

15.03.2024

  • Уряд Великої Британії офіційно розпочав перегляд програми Graduate Route
  • Міністр внутрішніх справ надав Консультативному комітету з питань міграції технічне завдання для перегляду і попросив комітет надати звіт до 14 травня 2024 року
  • Короткі терміни перегляду вже викликали критику, в тому числі з боку самого MAC, про те, що комітет не встигне провести ретельний аналіз.
 

 

Докладно
Програма ECC Foundation веде до бакалаврату з доклінічних основ візуалізації

02.03.2024

Програма ECC Foundation веде до бакалаврату з доклінічних основ візуалізації в Університеті Едіт Коуен
Програма Фонду в Коледжі Едіт Коуен (ECC) тепер може привести студентів безпосередньо на перший курс бакалаврату з доклінічних основ візуалізації в Університеті Едіт Коуен (ECU).
 

Докладно
ARU пропонує 96% ступенів бакалаврату з можливістю проходження практики

01.03.2024

Університет Англії Раскіна (ARU) пропонує 96% ступенів бакалаврату з додатковим факультативним роком стажування, що означає, що студенти можуть заробляти під час навчання, проходячи оплачуване стажування під час навчання. Студенти ARU, які проходять оплачуване стажування, заробляють в середньому 18 000 фунтів стерлінгів на рік і раніше вже отримали роботу у таких відомих брендах, як Sony, Microsoft і Toshiba, в таких популярних місцях, як Великобританія, Європа, США та Індія. Розвивайте професійні навички своїх студентів, подавши заявку на навчання в ARU College вже сьогодні.

 

Докладно